מי אני

נעים להכיר,

שמי איילת גושן ואני הומאופתית קלאסית RCHom ,

אמא, לשני ילדים בוגרים מקסימים

כהומאופתית אני רואה את עצמי לא רק מטפלת בבעיות הרפואיות הגופניות או הרגשיות של הפונים אלי, אלא גם מדריכה ומורת דרך.

*

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

*הטיפול ההומיאופתי, בנוסף להבראה הגופנית, הרוגע הנפשי, הרווחה והשחרור ממגבלה, פותח את הלב לראות את העולם מזווית רחבה יותר. כשרמת הבריאות עולה נפתחות אפשרויות חדשות ועולים רעיונות חדשים ושאיפות. בנוסף לטיפול ההומיאופתי אני מקנה כלים לחשיבה בונה, לבחירה נכונה, לתקשורת משופרת ולאורח חיים בריא. אני מביאה לפגישה ההומאופתית את יכולת ההקשבה שלי ואת היכולת לרתום אותך ליצור שינוי בחייך. כמו שההומיאופתיה מורה – כל אדם לפי דרכו המיוחדת, ולפי הנדרש לו ביותר.

הומיאופתיה הייתה ותהיה תחום הטיפול המרכזי שאני מגייסת כדי לעורר החלמה. בכל זאת אני לומדת כל השנים תחומי טיפול אלטרנטיביים שונים נוספים – כל מה שיכול לשחרר אותי ואותך מדעות מוצקות בתוכנו אשר עוצרות את התקדמותנו. מגוון התחומים שלמדתי בחמש עשרה השנים האחרונות מובא כולו למפגשקלאסית

איך הכל התחיל?

נושאים של גוף-נפש עניינו אותי מאז ומעולם. בטרם החלטתי ללמוד מתמטיקה ומחשבים באוניברסיטה העברית, התלבטתי באם לבחור תחום יותר "אנושי" – אולי פסיכולוגיה?

בחמש עשרה השנים שבהן מילאתי תפקידים בכירים בתחום ההיי-טק נזכרתי מדי פעם באהבתי הישנה – בני אדם.

כמו שקורה לפעמים בחיים, הדברים מתגלגלים די במקרה. הגעתי שוב לאהבתי הראשונה בזכות בני הצעיר אשר בערך בגיל שנתיים חלה לצערי, כמו ילדים רבים אחרים, בדלקות אוזניים שוב ושוב. הרופאה המליצה על ניתוח כפתורים ואני, שקראתי כל מה שנפל לידי אודות הניתוח הזה, החלטתי לנסות תחילה לפתור את הבעיה בצורה פחות פולשנית. הרופאה התנגדה מאד לרעיון שלי לנסות משהו אחר ובשלב זה אני מעדיפה שלא לפרט איזה לחץ בלתי מתון, המלווה בניסיונות שליטה ובמילים בוטות הפעילה עלי אותה רופאה. רצונה העז שלא אשתמש בשיטה אחרת הגביר את סקרנותי לגלות מה יש שם בעולם "האסור" האלטרנטיבי.

ללא כל ידע קודם ורק תוך כדי גישוש וחיפוש אקראי כמעט, הגעתי להומיאופתיה קלאסית.

הפלא ופלא !

בניגוד לכל האזהרות והניסיונות של הרופאה להבהיל אותי, אחרי טיפול הומאופתי של חודשיים-שלשה, בני לא היה זקוק לניתוח הכפתורים. בנוסף לזה הוא נהיה ילד יותר נינוח – בונוס שהוא ואני קיבלנו בלי להתכונן.

כך התגלגלתי להומיאופתיה.

הסקרנות לא נתנה לי מנוח. מהו התחום הזה שפטר אותנו מניתוח ? חיפשתי היכן אוכל להרחיב ידיעותי בנושא.

במקביל לעיסוקי בתחום המחשבים התחלתי ללמוד הומיאופתיה קלאסית, שלא על מנת לעבור לתחום אחר אלא פשוט מתוך עניין.

השנים עברו. הלימודים הסתיימו. מצאתי עצמי עושה סטאג' בהומיאופתיה, עדיין במקביל לעבודתי בתחום ההיי-טק, וגם נוסעת להעמיק את הידע שלי אצל טובי ההומאופתים בעולם.

אהבתי להומיאופתיה התעצמה כשהתחלתי לטפל באנשים, ב 1998, וראיתי שאמנם , בעזרת הומאופתיה, בריאותם משתפרת והם מרגישים טוב יותר.

בתחילת האלף הנוכחי, ב 1.1.2000 החלטתי שלא לרקוד עוד על שתי החתונות (סיימנו את העבודה המאומצת להתאים את המערכות לאלף החדש, כדי שלא ניתקל בבאג 2000 שהפחיד את כולם ויכולתי ללכת). השארתי מאחורי את תחום המחשבים ועברתי לעסוק בהומיאופתיה בלבד.

הכשרה מקצועית

לימודי ההומאופתיה הרשמיים נמשכו שלש שנים. בחרתי לעשות סטאג' כפול במשך שנתיים אצל שני הומאופתים. ומאז? מאז אינני מפסיקה ללמוד.

אני חברה רשומה – RCHom ב האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, שהיא הגוף היחיד בארץ שבוחן את ההכשרה של מסיימי לימודי ההומאופתיה ומקפיד על רמה מקצועית שמקבילה לרמת ההומאופתיה בעולם. לתעודת חברה רשומה באגודה RCHom לחץ על הקישור

ההומאופתיה, תחום בן כ 200 שנים, מתקדמת בשנים האחרונות בצעדי ענק. חדשות לבקרים מתפרסמים מחקרים חדשים. אני מתעדכנת במתחדש בתחום כדי לתת לך את הדרך הקצרה והמדויקת ביותר עבורך לחזור לבריאות שלמה.

בתחילת דרכי למדתי במגמת הומאופתיה שנוהלה ע"י ד"ר אגמון, הומאופת ונפרולוג.

בהמשך דרכי למדתי ואני לומדת אצל טובי המורים בעולם, ביניהם: ג'ורג' וויטולקס מיוון, ד"ר רג'אן שנקראן וד"ר מהש גנדי מהודו. מהישראלים אזכיר את ד"ר רינה מרקוביץ, וגה רוזנברג, ג'רמי שר,  והיו רבים נוספים. בשנים האחרונות אני עובדת לפי השיטה של ד"ר סגל.

בנוסף ללימודים בהומיאופתיה אני מרחיבה ידיעותי בתחומים משיקים כמו כרטיסי ורטקס, הונה, דמיון מודרך ועוד.

ניסיון טיפולי:

משנת 1998 ועד היום טיפלתי במאות בני אדם  מכל הגילים, החל מתינוקות, ילדים, גברים ונשים וגם נשים בתקופת הריון  (וגם בכמה בעלי חיים, אבל זה שייך לסיפור אחר).  המטופל הצעיר ביותר היה בן ימים ספורים והמטופלת המבוגרת בהם, היא בת 93.

מצבנו הבריאותי יכול להשתפר בכל גיל.

הגיעו אלי אנשים במגוון בעיות, מבעיות גופניות  של צינון ודלקות, אסטמות ובעיות בדרכי הנשימה, פריחות ובעיות בעור, כאבים מסוגים שונים, בעיות עיכול ובעיות בדרכי השתן, בעיות בתקופת ווסת, בעיות רגשיות, חרדות, פחדים, הפרעות קשב, טראומות, תאונות ופציעות, שפעות חוזרות  ובעיות רבות אחרות.

המשותף המרכזי בין כל אלו שפנו אלי היה רצונם להרגיש טוב יותר, להחזיר את הכוח, החיוניות, להפסיק את הכאב וללכת קדימה בחיים לעבר מה שהם משתוקקים לעשות.

התגובות שלכם בפייסבוק:

5 Responses to מי אני

 1. מאת ד"ר ליאורה פרידמן‏:

  ב"ה
  הי איילת
  אילנה ס שלחה את הקישור לאתר שלך
  מאוד אהבתי את האתר ואת עיצובו.
  רואים בעינים שלך שאת עובדת מכל הלב.
  הבנתי שאת התעניינת במה שאני עושה
  אשמח לשתף אותך
  אז להשתמע
  בברכה ליאורה

 2. מאת ד"ר זאב וייס‏:

  איילת, שלום רב
  אני רופא קונבנציונלי והומיאופת קלאסי, חבר האגודה
  מנהל רפואי ורופא יועץ בכללית רפואה משלימה מרפאת נס-ציונה
  מטפל בהומיאופתיה קלאסית בקליניקה הפרטית בחולון ובמרפאות של קופ"ח הכללית ומכבי.

  – היום קראתי את מאמר הסיכום שלך בנוגע למאמרו של פרופ' לוק מונטנייה – ועשית אותי אדם מאושר!!

  אני מאוד מודה לך על המאמר, את עושה שירות מצויין עבור קהילת ההומיאופתים בפרט, ועבור הציבור
  בכלל.

  המשך יום מהנה

  ד"ר זאב וייס

  • מאת איילת גושן | הומאופתיה קלאסית‏:

   דר זאב היקר,

   אני מודה לך מאד על דבריך מחממי הלב.
   אני מקוה שנצליח לעזור לאוכלוסיה רחבה ככל האפשר
   בעזרת הכלי המופלא הזה – הומאופתיה.

   איילת

 3. מאת יהודית ל.‏:

  שלום לך כמטופלת בהומיאופטיה
  שנים רבות
  מבקשת לדעת אם יש לך קשר לבנרג׳י בהודו.
  מדובר במחלה
  דיסטרופיה שרירים מתקדמת
  אודה מאוד לתשובתך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.