קר לך? חם לך? ניתן לאזן קור או חום ולהגיע לנינוחות.

קור או חום ניתנים לאיזון!

קר לך? הרגליים קפואות? קור בגב? רוצה תנור? שמיכת פוך בקיץ?

חם לך? תמיד חולצה קצרה? זקוק למזגן קר גם בחורף?

הרגשה מוגזמת של חום או של קור בגוף, כמו סימנים נוספים אחרים, מעידים על חוסר איזון פנימי. כשאנחנו מאוזנים קר לנו בחורף. לא קר מדי, אבל קר. חם לנו בקיץ. לא חם מדי, אבל חם. אנחנו לא מאד סובלים, לא בחום ולא בקור. אנחנו מסתדרים עם הסביבה.

לפעמים מגיע אלי זוג. היא יושבת מכורבלת במעיל, עם צעיף, מקרבת את הרדיאטור אליה, כמעט מתיישבת עליו. הוא עם חולצת טריקו דקה ומתרחק מרעייתו כדי להיות רחוק ממקור החימום. היא מספרת שקר לה כל השנה. הוא נשאר בעבודה כי הבית מחומם ואי אפשר לחיות שם. זה כמובן מצב לא טוב. לפעמים זה בדיוק הפוך: לה חם מדי ולו קר. בכל מקרה זה לא נעים – אבל לשמחתינו אפשר לצאת מזה!

אנשים שקור או חום הגוף שלהם מאוזן, לובשים שכבה נוספת, או מורידים שכבת בגדים, ומתפקדים היטב. אנשים שיותר מדי קר להם, או שחם להם באופן קיצוני, מקדישים תשומת לב רבה מאד לקושי הזה שלהם, עד כי זה מונע מהם חיים נינוחים. כל מה שעוצר אותנו מלתפקד, כל מה שמונע מאיתנו לצאת, להיות בחברה, לעבוד, להיות יצרני, הוא גורם מפריע שיש לאזן, גם אם זה פשוט חום מוגזם, או קור.

איך קור יכול לעכב אותנו?

  • נצמדים לתנור ולא יוצאים
  • מתקשים להרדם למרות שגרבנו 2 זוגות גרביים
  • כל משב רוח יכול לגרום שפעת, או צינון, אז נמנעים לצאת
  • חוששים לצאת עם שיער רטוב או אחרי מקלחת

איך חום מעכב אותנו?

  • הזעה מוגזמת שלא נעימה לעצמך או גורמת לך להתרחק
  • חם בחוץ ואינך יכול להסתובב 
  • אתה תמיד רוצה להפעיל מיזוג קר וכולם בעבודה כועסים עליך

כאשר אני משוחחת איתך ומחפשת עבורך תרופה הומאופתית שתאזן אותך, תמיד אשאל אותך גם על חום או קור הגוף. גם סימן זה, כמו סימנים נוספים, עוזר לבחור ולהתאים לך אישית את התרופה ההומאופתית. בנוסף לקור או לחום אני מתעניינת באופי שלך. מעניין אותי מה מרגש אותך, מה מעציב, מה מעליב, ממה אתה חושש, פוחד, חרד, נמנע, מתי אתה מתגונן, מתקיף ועוד ועוד. מעניין אותי מהו האוכל שאתה אוהב או שונא לאכול.

גם אם תגיע להומאופתיה בגלל סיבה אחרת לגמרי, למשל בגלל בעיית ביטחון עצמי, או כעס או חרדה, או בגלל כאב כלשהו, כאשר תיבחר עבורך התרופה ההומאופתית המתאימה, היא תשפיע גם על חום או קור הגוף.  כאשר תתחיל לקחת את התרופה ההומאופתית שהותאמה לך במיוחד, בהדרגה לא יהיה לך קר יותר מאשר לכולם. גם לא יהיה לך חם יותר מלכולם. תגיע לשביל האמצע. תרצה סוודר בחורף וחולצה קצרה בקיץ.

נעים להגיע לשביל האמצע! לבריאות!

– אשמח לתגובתך כתמיד, פה למטה –

 

אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה בעיות ופתרונות, חום, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.