בריאות ואיכות חיים – טיפ 11 – נעזרת? המלץ לאחרים!

האם תרגלת חלק מהתרגילים שהומלצו בטיפים?

חלק מההמלצות מתאימות לך לך וחלק מתאימות לאחרים.  אפילו תרגול חלק מהם, ואפילו מדי פעם בלבד, יקדמו אותך לאט לאט ויתנו לך רוגע.

אנשים רבים כמוך מחפשים כרגע עזרה והמלצות לשיפור הבריאות. חשיבה על אדם אחר, נתינה, יציאה מהלופ הזה של לחשוב רק על עצמי, מקטינה מתח ומשפרת בריאות. ידוע שאנשים אשר עסוקים בהתנדבות הם שבעי רצון יותר מהחיים. כבר דיברנו בטיפ אחר על חיוך, מילה טובה. אפשר לחשוב מהו הדבר הקטן שאני יכול לעשות, ללא תמורה, עבור אדם אחר. מה יש לי לתת מהכשרונות שלי, מהיכולות שלי, שאינו קשה בשבילי, שאינו מצריך מאמץ, ויכול לעזור.

אשמח אם תוכלו ברגע זה לעזור באופן פשוט:

אפשר לספר לחברים, להסביר איזה טיפ או 2 שעזרו לך.

ואפשר לעזור אפילו לאנשים שאינך מכיר/ה בעזרת הוספת תגובה ודיעה אישית על הטיפים האלו. אודה לך אם תכתוב (או תכתבי) פה למטה בתחתית העמוד ב"תגובות" או ב"פייסבוק" המלצה לאחרים, סיפור אישי, משהו שקשור לבריאות או לסדרת הטיפים הזאת. אפשר להוסיף המלצות גם בעמודי הטיפים שהיו יעילים במיוחד בשבילך. רוב האנשים מתלבטים האם להירשם לסדרת הטיפים בעמוד הראשון של הרישום. יעזור להם מאד לקרוא את דעתך. נא עבור/עברי לעמוד ההרשמה לטיפים להשארת תגובה (אפילו אם בעילום שם)לטיפים בנושא בריאות – נא עבור/עברי לדף זה. אז תודה!!

אשמח תמיד גם לשמוע בשיחה טלפונית או במייל מה הועיל לך, מה פחות הועיל. צור קשר.

לחץ ליצירת קשר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב מתח או לחץ, חרדה, דימוי עצמי נמוך או חוסר ביטחון עצמי, דיכאון או כעס. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה בכאב, ברגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים המתחים ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את המסר מחבר?

רוצה לקבל את כל המסרים שלנו בסדרת " 10 טיפים לשיפור הבריאות " ?

מלא את הפרטים פה למטה – והטיפים בדרך אליך!


 

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
אני שומרת על פרטיותך ולעולם לא אמסור את פרטיך לאף אחד!

התגובות שלכם בפייסבוק:

תגובה אחת בנושא בריאות ואיכות חיים – טיפ 11 – נעזרת? המלץ לאחרים!

  1. מאת רינה נצר‏:

    שלום איילת, כל טיפ עורר בי מחשבה ושמחתי מאוד לקבל אותם. לוקח זמן להפנים כל נושא, ונדמה לי שזו עבודה של שנים. אני מאמינה מאוד בהומאופתיה ויש לי אתה נסיון מצוין. אשמח להתעדכן באתר שלך וגם בדוא"ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *