בריאות ואיכות חיים – טיפ 8 – קירבה ורגשות

אני אוהבת אותך!

חיבוק

קצת בכי – גם…

מתי בפעם האחרונה אמרתם לבן/בת הזוג שאתם אוהבים? מתי בפעם האחרונה אמרת לילד שלך שאתה אוהב אותו? אהבה היא סם החיים. להגיד ! זה טוב בשבילך ומרפא. זה טוב בשבילם ומרפא.

צעד קדימה: חיבוק. חיבוק לפני היציאה בבוקר. לא חיבוק של לצאת ידי חובה. חיבוק של כמה שניות. המגע האנושי מטעין אותנו בבריאות מיטיבה. זה יותר זול מתרופות וכדאי להכניס את זה להוראות ההפעלה שלנו.

בכית לאחרונה? בריא להביע רגשות. בריא להכיר ברגשות ולהוציא אותם. בכי מהנשמה, בכי תמרורים, משחרר רגשות שעצרנו בתוכנו.

ומתי צעקת את נשמתך? מתי הרבצת לאיזה כרית? יש בתוכך כעס שסגור? צא למקום פתוח וצרח! כשאין אף אחד בחדר הכה את המזרן או הכרית. חזק! הרבה פעמים נדמה לנו שאנחנו אנשים רגועים. עד שלא נצרח קצת לא נדע מה סגור שם בפנים. כדאי לנסות.

רגשות עצורים בפנים הם מתכון לצרות – תן להם לצאת! אין צורך להוציא אותם דווקא על אדם אחר. פשוט להביע.

בריאות!!

לחץ ליצירת קשר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב מתח, לחץ, חרדה, דימוי עצמי נמוך או חוסר ביטחון עצמי, דיכאון, כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה בכאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים המתחים ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את המסר מחבר?

רוצה לקבל את כל המסרים שלנו בסדרת " 10 טיפים לשיפור הבריאות " ?

מלא את הפרטים פה למטה – והטיפים בדרך אליך!


דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
אני שומרת על פרטיותך ולעולם לא אמסור את פרטיך לאף אחד!

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *