בריאות ואיכות חיים – טיפ 1 – שמחה

השמחה משפרת ומאריכה את חייך

השמחה מדבקת

תפוס את השמחה הזאת!

רוצה לחיות חיים בריאים יותר וארוכים יותר? אל תעצור את עצמך מלהדבק בשמחה של הסובבים אותך. אם אתה טיפוס שמח – יש לך את זה. אם השמחה אינה באה מתוכך, שים לב לאנשים מחייכים וצוחקים בסביבתך. נסה להיות פחות שיפוטי ותן לעצמך להיסחף ולהיות מושפע מהשמחה שלהם.

ידוע ששמחה היא רגש מדבק. אם תסתובב בסביבה שמחה, יש לך יותר סיכוי לחייך ולשמוח. אם אתה מכיר אדם שמח, נסה להיות בסביבתו יותר. הקירבה הפיסית חשובה. ההשפעה על מצב הרוח מקרוב היא גדולה יותר. בחר לך במודע אנשים שמחים יותר ונסה, אם אתה יכול, להיות פחות בסביבת אנשים עם מצב רוח מדוכדך.

החיים המודרניים מאפשרים לנו תקשורת מגוונת, אך מסתבר שתקשורת דרך הטלפון או האינטרנט אינה משפיעה באותה מידה כמו מפגש אנושי. זאת הסיבה שמצב הרוח שלנו מושפע יותר ממצב הרוח של מי שעובד איתנו, של השכנה, של מי שבא איתנו במגע ממש, מאשר של אחות או אח ששוחחנו איתם בטלפון. שמור על קשר אנושי עם החברים השמחים שלך. הם יתרמו לבריאותך, לאיכות חייך ולאורך חייך בעצם נוכחותם.

אם יש לך בעיה עמוקה של דכדוך ועצב שאינו יכול להשתפר בעזרת הסביבה, אני בהחלט ממליצה על טיפול יותר אישי כמו הומאופתיה קלאסית. גם המסרים הבאים עשויים לעזור.

לחץ ליצירת קשר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב מתח או לחץ, חרדה, דימוי עצמי נמוך או חוסר ביטחון עצמי, דיכאון או כעס. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה בכאב, ברגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים המתחים ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את המסר מחבר?

רוצה לקבל את כל המסרים שלנו בסדרת " 10 טיפים לשיפור הבריאות " ?

מלא את הפרטים פה למטה – והטיפים בדרך אליך!


 

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
אני שומרת על פרטיותך ולעולם לא אמסור את פרטיך לאף אחד!

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *