דאגה? אפשר לצאת מזה!

דאגה גורמת למחשבות שלא נותנות מנוח. אתה דואג?

יש ריפוי לדאגה!

דאגה לילדים, למשפחה, להורים, אינה דבר נדיר. כמובן כאשר ילד יוצא לטיול של כמה ימים אנחנו דואגים ומנסים לוודא שהוא לקח כל שנדרש, שהטיול למקום בטוח, שהמנחה או המדריך מנוסה. כל זה טבעי. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו דואגים כל הזמן, לא רק במקרים יוצאי דופן. כאשר יש לנו דאגה בלתי פוסקת, כאשר כל יום, ומרבית היום, אנחנו חושבים על הילדים, או מתקשרים להורים לוודא שהם בסדר. ישנה בעיה אם אנחנו נוטים להיכנס ללחץ בכל פעם כשאין לנו תקשורת עם אחד מבני המשפחה במשך שעה. זהו מצב שיכול להפריע לתפקוד היומיומי שלנו.

סוג אחר של דאגה יכול להיות, ש"הם יגלו". יש לי הרגשה שאני עובד עליהם. הם לא יודעים שאני "כזה" ועוד מעט זה יתגלה וכל ההצגה תסתיים. אני דואג מהמבוכה, מהפיצוץ, מהבושה, וזה מטריד אותי כל הזמן. אולי אני דואג אפילו שיתפסו אותי, או שאלוהים יעניש אותי. לדעתי עשיתי מעשה שלא ייעשה ומישהו יכול לגלות והעניין יצא לאור.

ישנם אנשים שדואגים כל הזמן כי נדמה להם שהם לא מספיק מוצלחים והם צריכים כל הזמן להיות עוד ועוד. יש להם דאגה קבועה איך להספיק יותר, או איך לתת יותר. תיתכן דאגה תחרותית, האם אני בראש הסולם, האם אני טוב מהדומים לי בתחום שלי. גם דאגה כזאת יכולה להקשות עלינו.

ברור אם כך, מ 3 הדוגמאות הנ"ל שדאגה היא דבר אישי. גם נושאי הדאגה הם אישיים, וגם צורת החוויה של הדאגה היא אישית. בכל אופן, לא משנה איזה דאגה זאת, אם היא מטרידה וממלאה את המחשבה, היא מפריעה.

הומאופתיה מתייחסת בדיוק לאופי האישי שלך, ולסוג הדאגה הספציפי. המידע הזה יכוון את ההומאופת למצוא תרופה הומאופתית המתאימה לך בדיוק ואשר בהדרגה תפחית את הדאגה ותגרום לך להיות רגוע.

בהצלחה!

 


אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה בעיות ופתרונות, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.