טבעונות עוזרת נגד סרטן ומחלות נוספות (וגם צמחונות)

סרטן – טבעונות עוזרת מאד נגד סרטן

וגם צמחונים פחות חולים בסרטן

בסוף המאמר בנושא התזונה:

  • הרצאתו של ד"ר מייקל גרגר על השפעת התזונה – מאד משעשע!
  • קישור למאמר על טיפולים טבעיים ואלטרנטיביים בסרטן
  • ההיבט המוסרי והרוחני של הטבעונות – קישור לספר קריאה חינם ברשת

פחות מזון מהחי – פחות סרטן

מחקרים מראים שהסיכוי לחלות בסרטן קטן יותר אצל מי שלא אוכל בשר – צימחוניים, וקטן עוד יותר אצל טבעונים שלא אוכלים כל מוצר מהחי כלומר אוכלים רק מהצומח (ללא ביצים, חלב גבינות, וכמובן בשר).

מסקנת המחקר הגדול ביותר בנושא השפעת התזונה על סרטן היתה שיש פחות סרטן, פחות מקרי סרטן מכל הסוגים אצל צמחונים. לקריאת סיכום המסקנה.

אלו חדשות טובות, והחדשות המצוינות הן בעקבות מחקר חדש שהתבצע באוניברסיטת לומה לינדה במימון מכון הסרטן הלאומי, שמצא שלטבעונים יש פחות מקרי סרטן מאשר לצמחונים וכמובן הרבה פחות מקרי סרטן מאשר לאוכלי בשר. אשה טבעונית למשל תחלה 34 אחוזים פחות בסרטן הקשור למערכת הנשית, כמו סרטן השד או השחלות, מאשר אשה שאוכלת בשר (אפילו מעט בשר, כשתי מנות בשבוע). כמובן שנלקחו בחשבון גורמי סיכון אחרים כמו עישון וכדומה.

למה טבעונים פחות בסיכון לסרטן?

בניסויים שנערכו לקחו דם וטפטפו על תאי סרטן נשי (כמו סרטן השד) שגודלו בצלוחית. הדם שנלקח מקבוצת נשים שהיו על דיאטה טבעונית שבועיים בלבד, מנע מתאי הדם שבצלוחית לצמוח. היה בדם הזה הכוח לעצור את התפתחות התאים. אותן תוצאות הושגו בתאי דם של גברים שאכלו באופן טבעוני והדם שלם טופטף על תאי סרטן אנושיים של סרטן הפרוסטטה.

רק שבועיים! טבעונות לשבועיים בלבד וכבר הושג הכוח למגר סרטן!

השינוי המהיר הזה מושג בגלל שינוי ברמת הורמון הגדילה המתגבר את הסרטן, ה- IGF-1 . כאשר הרמה של הורמון זה בדם יורדת באופן דרמטי הוא מאט את גדילת תאי הסרטן. כדי להקטין את רמת ההורמון הזה בדם עלינו לשאוף לצרוך כמות קטנה ככל האפשר של מוצרים מהחי. מחקר חדש שכלל מאות אמריקאים גן מצביע אצל טבעונים על פחות השמנה, פחות סכרת ופחות לחץ דם גבוה, והסיכון לסרטן גם הוא באופן מובהק קטן יותר ב טבעונות. בקישור הבא אפשר לקרוא על הקשר בין הורמון הגדילה ותזונה טבעונית.

ד"ר אורניש וזוכת פרס הנובל אליזבת בלקברן פרסמו במחקרם שיותר מ 500 גנים משתנים בעקבות שינוי תזונתי של 3 חודשים בלבד. הווצרות גנים מונעי מחלות וכיבוי גנים יוצרי סרטן השד, מחלות לב ואחרות. רוב האנשים חושבים שהם קורבנות של הגנים שלהם, אך זה לא נכון. הכוח לשינוי הוא בידינו!

 

***המאמר הוא סיכום של המאמר המצורף בקישור זה שכתבה קטי פרסטון ***

 

אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה לא רק הומיאופתיה, תזונה, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.