הומיאופתיה קלאסית בעולם

האם הומיאופתיה קלאסית נפוצה בעולם?

הכנות הומאופתיות ניתן למצוא כמעט בכל בית מרקחת באירופה. לפחות 40% של האוכלוסיה הבריטית מקבלים מרשם הומאופתי כל שנה ויותר משליש האוכלוסיה בצרפת מטופלים ב הומיאופתיה. אנשים מפורסמים השתמשו ב הומיאופתיה כולל ג'ון ד. רוקפלר (אשר חי 99 שנים), שלושה נשיאים אמריקאים, ג'ימס גארפילד, צ'סטר א. ארתור וווארן הרדינג, הנרי לונגפלו, וושינגטון אירווינג, נתנאל האוות'רן, הריאט בצ'ר סטו, מהטמה גנדי, מרק טווין, סמואל מורס, סיר יהודאי מהוהין, חלק גדול מהאצולה האריסטוקרקטית ומשפחת המלוכה בריטית (למשל המלכה אליזבת II ובנה הנסיך צ'ארלס).

בחלק מהארצות, נלמדת ההמיאופתיה באוניברסיטאות ומוכרת כרפואה רשמית. בגרמניה, חייבים כל הסטודנטים לרפואה ללמוד את עקרונות ה הומיאופתיה. במדינות אחרות כמו קנדה, הומיאופתיה היתה שמורה עד עכשיו לשכבות הגבוהות בחברה. במונטראול "בית החולים המלכה אליזבת במונטריאול" נקרא רשמית "בית החולים ההומאופתי במונטריאול". בטורונטו "בית החולים הנסיכה מרגרט" היה פעם בית חולים הומאופתי. כמעט בכל  בית מרקחת באירופה אפשר למצוא מחלקה הומאופתית. התקווה היא שיום אחד טיפול הומאופתי ברמה גבוהה יהיה נגיש לכל אחד. בחירת רפואה הומאופתית לעצמנו או למשפחתנו לא צריכה להיות עניין של אמונה אלא החלטה המבוססת על ידע ונסיון.

אין צורך להאמין ב הומיאופתיה. כדי לחוות את יכולת הריפוי שלה יש להתנסות.


אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה הומיאופתיה | הומאופטיה בעולם, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *