זהירות: קרינה! אבל אפשר להישמר ממנה

טיפ חשוב:

קרינה בבית עלולה לגרום לעייפות, כאבי ראש,

לקשיי ריכוז, מחלות, עצבנות.

שינויים פשוטים בבית ובהרגלים יפחיתו את הקרינה סביבך:

כאשר אנחנו נמצאים בסביבה של קרינה אנחנו מתעייפים יותר, קשה לנו לקום בבוקר ואנחנו עצבניים. כמו כן הקרינה מסכנת את בריאותנו ואנו עלולים פשוט לחלות. שמרו על עצמכם ועל משפחתכם.

ללא עלות מיוחדת אפשר להימנע מחלק מהקרינה שסובבת אותנו, לפחות זאת שבבית שלנו:

 

 • נורות ליבון, הישנות והטובות, עדיפות בהחלט על כל נורה אחרת. נורות חסכוניות הן הרסניות לבריאות. כך גם נורות פלורסנט. נורות הלוגן הן פחות טובות מנורת ליבון אך אינן מזיקות באותה מידה כמו החסכוניות. אם אתם יכולים בלי הלוגן, או לשבת רחוק מהנורה, עדיף. אם נורת ההלוגן סמוכה לתקרה זהו מרחק טוב. מסתובבת אגדה שמעל 30 ס"מ מרחק "זה בסדר". אחרי שחקרתי והתעניינתי לא הייתי סומכת על זה. אם למשל יש לכם מנורת שולחן או מנורת קריאה (אשר מן הסתם היא קרובה אליכם מאד) ויש בה נורת פלורסנט או נורה חסכונית – אמרו לה שלום יפה למען בריאותכם.
 • בשום אופן לא להשתמש בסדין חשמלי.
 • ישנם מטענים של סלולרי שהם גדולים יחסית. אלו מטענים מכאניים והם יותר מסוכנים. לא להטעין סלולרי עם מטען כזה בקרבתך. סיימת להטעין? נתק את המטען מהקיר גם כאשר הסלולרי לא מחובר אליו.
 • בחדר השינה לא לישון ליד מכשיר חשמל אשר מחובר לקיר למשל טייפ או רדיו מעורר. הרחיקו כל מכשיר חשמל מכם וחזרו להשתמש בשעון מעורר על בטריה.
 • לא לדבר בסלולרי בזמן שהוא מחובר למטען שבקיר.
 • הסלולרי הוא השעון המעורר שלך? אז לפחות לא קרוב למיטה. הרחק אותו ממך.
 • יש לך מפצל חשמלי אשר אליו מחוברים מכשירי חשמל רבים כמו מחשבים, טלפונים, מטענים וכדומה? הרחק את המפצל ממקום הישיבה שלך, למשל שים אותו על הרצפה ולא על השולחן לידך.
 • להתרחק מארונות חשמל ומעמודי מתח גבוה שיש ברחוב או במקום אחר. אם יש ארון כזה בסביבה, הדריכו את ילדכם לא לשחק לידו.
 • יש מגברים בבית? למשל מגבר של תופים או גיטרות חשמליות? בזמן הנגינה לא להיות קרוב למגבר. להרחיק אותו ככל האפשר (מטר). כאשר לא מנגנים כבו את המגבר והוציאו את התקע מהשקע שבקיר.

יש כמובן המלצות נוספות אך הן מחייבות הוצאה כספית. כל הנ"ל יפחיתו את הקרינה סביבכם וזה כבר טוב.

יש לכם המלצות בדוקות נוספות בשביל כולנו? כתבו לי פה למטה או בדואר ואוסיף את ההמלצה. תודה!!

לחץ ליצירת קשר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי יעילה אשר מטפלת בו זמנית בגוף, ברגש ובנפש. ההומאופתיה מעוררת ומחזירה לתפקוד אופטימאלי את כוח הריפוי הפנימי הקיים בכל אחד מאיתנו. ההומאופתיה מתאימה לטפל בכאב, אלרגיה, ורגישות גופנית, בדימוי עצמי, מצבי רוח, דיכאון, כעסים וקשיים רגשיים, בהפרעות התנהגות או הפרעות קשב ובמצבים מנטאליים. הטיפול מתאים לכל גיל ולכל שלב בחיים.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

התגובות שלכם בפייסבוק:

1 Response to זהירות: קרינה! אבל אפשר להישמר ממנה

 1. מאת דוד נחום‏:

  מכל המידע שנשלח , הוסיף עוד נדבך לבריאות .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.