היפראקטיבי? הומאופתיה – פתרון לבעיית ADHD

המורה סובלת כשילד הוא היפראקטיבי

האמא עייפה ומותשת כשילד הוא היפראקטיבי

מבוגר היפראקטיבי מרגיש שהוא לא יכול לנוח רגע

ישנם ילדים אשר נולדים שקטים, רגועים, נינוחים. הם אוכלים וישנים. אחר כך הם גדלים להיות ילדים שהרבה פעמים נהנים גם בבית, רוצים לקרוא ספר, לעשות פאזל.

היפראקטיבי קופצניממול יש את הילד ההיפראקטיבי. נדמה כאילו הוא נולד עם גלולת מרץ, בטריה שאינה נגמרת. הוא לא ישן הרבה. הוא רץ ולא נח לרגע. כל רגע רוצה לעשות משהו אחר. רוצה לצאת, לפעמים לטפס, להיות בפעילות גופנית, לדבר, להתנועע. החיים ליד ילד או מבוגר היפראקטיבי הם אינטנסיביים. יש לידו הרגשה של תנועה בלתי פוסקת.

לא כל ילד או מבוגר היפראקטיבי סובל מבעיית ריכוז. חלק מילדים או מבוגרים חסרי שקט אלו, בהחלט קולטים במהירות כשהם לומדים, ואפילו יכולים להיות מבריקים. הם פשוט ישתעממו בכיתה כי הם הם מבינים את החומר הנלמד בין הראשונים. לא כל מורה יכול להתמודד עם אתגר של ילד נבון, משועמם, שאינו בישן לכן רוצה להפגין את ידיעותיו,  לעיתים ישיר בצורה שגורמת אי נוחות, לא רגוע ולא נינוח. המורים, ואפילו ההורים מחפשים תרופת פלא.

אם ילד או מבוגר הוא היפראקטיבי וגם מתקשה להתרכז, הוא מוגדר ברפואה המודרנית כסובל מ ADHD.

הסובל מ היפראקטיביות הוא:

  • חסר סבלנות
  • חסר מנוחה
  • חסר שקט
  • מדבר ללא הפסקה
  • תנועתי וקופצני
  • קשה לו לדחות סיפוקים

אם אותו אדם סובל גם מקשיי ריכוז, כלומר ADHD:

  • יכולות להיות בעיות למידה

מהו הקושי להיות היפראקטיבי?

היפראקטיבי  חוסר שקט, היפראקטיביות hyperactive

מה שאנחנו מרגישים ליד אותו אדם חסר שקט, הוא גם מרגיש בתוכו. יש בתוך האדם הזה סערה, חוסר רגיעה. זה בהחלט לא נעים. הוא ינסה להרגיע את עצמו בעזרת פעילות לא פוסקת, יציאה החוצה. לפעמים כל הנסיונות האלו לנוע ולהוציא אנרגיה לא יספיקו והוא יתעצבן בקלות. בהחלט יקל עליו אם הוא יוכל לקבל עזרה ולהירגע קצת.

האם כל האנשים ההיפראקטיביים זקוקים לאותו טיפול?

לפי התורה ההומאופתית כמובן שלא! ברפואה המודרנית נוטים לתת לכל ההיפראקטיביים, ובמיוחד לאלו הסובלים גם מקשיי ריכוז את התרופה הפסיכיאטרית ריטלין, או תרופות דומות כמו קונצרטה. בהומאופתיה אנו מבינים שהמטרה אינה להשקיט את האדם  אלא לרפא מבפנים את חוסר השקט שיש לו. המטרה אינה שקט בכיתה אלא שקט, שלווה ורוגע אמיתי בתוך האדם ולא לזמן קצוב אלא באופן קבוע ולתמיד. לשם כך יש להכיר את האדם היטב ולהתאים לו תרופה הומאופתית שתתאים לא רק לחוסר השקט שלו, לכך שהוא היפראקטיבי, אלא גם לאופיו. כל אחד מאיתנו שונה מחברו. לכל אחד, לכל אדם היפראקטיבי, תותאם תרופה הומאופתית מבין מאות אפשרויות שונות.

האם תרצה לטפל בהיפראקטיביות שלך או של ילדך באופן יסודי ומעמיק? 

צור קשר כבר היום.

מה הייתי רוצה לשפר בעצמי או בחיי, או בחיי אדם קרוב - מה הענין שמפריע? (אפשר לבחור גם כמה אפשרויות)

View Results

Loading ... Loading ...

(הערה: לפעמים במקום ADHD בטעות כותבים hdhd או hdad)

 

אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה הפרעות ריכוז קשב ADD ADHD, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.