הפחתת מתח ולחץ – טיפ 10 – האם אתה מהסובלים?

הסובלים בשתיקה לא יקצרו שום שיבולת

בשביל מי אתה שותק? המתח רק עולה ועולה.

האם אתה מהסובלים השקטים?

האם נשבר לך הכסא שאתה יושב עליו בעבודה, ואתה לא אומר לאף אחד, ולא מבקש שיתקנו?

האם הטיסה הגיעה באיחור ואתה אומר "תמיד זה קורה לי – אין מה לעשות" ?

הסובלים השקטים צוברים מתח בשקט בשקט. פה הם בוכים בחדר לבד. שם הם מתלוננים רק לחבר הכי טוב. שום דבר פעיל לא קורה לידם. אפילו האדם שצריך לעזור להם כלל לא יודע שהוא צריך לעשות משהו.   אני מציעה שנשנה את המצב הזה .תחילה יש לנסח מחדש אני כל המשפטים שמדגישים את היותך קורבן. מעכשיו החלט "זה קרה לי בעבר, אבל, עכשיו אני בתהליך שינוי וזה קורה פחות ופחות. חשוב מאד שתדגיש בפני עצמך שהכל משתנה החל מהיום. נגמר פרק הבכי השקט או התלונות ללא קול.

כל מה שצריך לבקש מהבוס, מהועד, מהעיריה – פשוט צריך לבקש. אף אחד לא ידע שצריך לעזור לך אם לא תגיד זאת בפרוש. רשום ברשימת המישמות שלך לטפל בכך, ואם יש צורך, השתמש בטכניקה של טיפ 9 כדי להבין איך לטפל בכך.

מתחילים להיות אקטיביים !

האם יש לך בעיה להיות אקטיבי? אולי זאת בעיית חוסר ביטחון? אם יש בעיה כזאת, ראשית עליך להכיר בקיומה ולאחר מכן כדאי לטפל בה. הומאופתיה קלאסית עוזרת בבעיות כאלו. אתה יכול גם להיעזר בטיפים לשיפור דימוי עצמי באתר שלנו. אם אין לך בעיה להיות אקטיבי, וזהו רק הרגל שהתרגלת אליו, התחל לשנות.

זכור : אינך נחמד לאף אחד כאשר אתה בוחר לשתוק. אתה פשוט פוגע בבריאות שלך ע"י הגברת המתח.

ליצירת קשר לחץ/לחצי כאן

ניפגש בקרוב מאד בטיפ הבא.

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב מתח או לחץ, חרדה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, דיכאון או כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים המתחים ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הקישור לטיפ הזה מחבר?

הרשם פה למטה והטיפים בדרך אליך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות
אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!
איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

2 תגובות בנושא הפחתת מתח ולחץ – טיפ 10 – האם אתה מהסובלים?

 1. מאת דפנה‏:

  איילת שלום
  הטיפ הזה מאד מתאים לי.
  אני עובדת על עצמי ומשנה את הרגלים, כדי להפסיק לסבול.
  תודה מכל הלב.
  דפנה.
  http://www.simana.co.il/?page_id=32

 2. מאת ויס יהודית‏:

  צריכה פתרון לדיספפסיה פונקציונלית לא מסוגלת לאכול כמעט כלום כי כל דבר גורם לי לצרבת וסותריי החומצה לא עוזרים כמעט אז יש לי כאביי צרבת בחילות קולות בבטן הרגשה לא טובה לא מתפקדת כבר שנה רופאיי הגסטרו אין להם פתרון עבורי אני בדכאון מהסבל ומהמצב המבוי הסתום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *