הפחתת מתח ולחץ – טיפ 14 – האם נעזרת? המלץ לאחרים!

האם תרגלת חלק מהתרגילים שהומלצו בטיפים?

חלק מהתרגילים מתאימים לך וחלק מתאימים לאחרים. אין צורך לעשות את כולם. אפילו תרגול חלק מהם, ואפילו מדי פעם בלבד, יקדמו אותך לאט לאט ויתנו לך רוגע.

אנשים רבים כמוך מחפשים כרגע עזרה והקלה במתח או בלחץ שבו הם נתונים. חשיבה על אדם אחר, נתינה, יציאה מהלופ הזה של לחשוב רק על עצמי, גם היא מקטינה מתח. ידוע שאנשים אשר עסוקים בהתנדבות הם שבעי רצון יותר מהחיים. כבר דיברנו בטיפ אחר על חיוך, מילה טובה. אפשר לחשוב מהו הדבר הקטן שאני יכול לעשות, ללא תמורה, עבור אדם אחר. מה יש לי לתת מהכשרונות שלי, מהיכולות שלי, שאינו קשה בשבילי, שאינו מצריך מאמץ, ויכול לעזור.

אשמח אם תוכלו ברגע זה לעזור באופן פשוט:

אפשר לספר לחברים, להסביר איזה טיפ או 2 שעזרו לך.

ואפשר לעזור אפילו לאנשים שאינך מכיר/ה בעזרת הוספת תגובה ודיעה אישית על הטיפים האלו. אודה לך אם תכתוב (או תכתבי) פה למטה בתחתית העמוד ב"תגובות" או ב"פייסבוק" המלצה לאחרים, סיפור אישי, משהו שקשור למתח או לסדרת הטיפים הזאת. אפשר להוסיף המלצות גם בעמודי הטיפים שהיו יעילים במיוחד בשבילך. אם תרצה/י להוסיף תגובתך בעמוד שבו נרשמת לטיפים בנושא הקטנת מתח – נא עבור/עברי לדף זה. אז תודה!!

אשמח תמיד גם לשמוע בשיחה טלפונית או במייל מה הועיל לך, מה פחות הועיל. צור קשר.


הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב מתח או לחץ, חרדה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, דיכאון או כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים המתחים ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הקישור לטיפ הזה מחבר?

הרשם פה למטה והטיפים בדרך אליך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות
אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!
איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *