הפחתת מתח, לחץ נפשי – טיפ 8 – מנקים את השולחן

מנקים את השולחן – ומנקים את הראש

הרשימה

יש לך הרבה "על הראש" ? אתה יודע למה? כי בדרך כלל זה באמת "על הראש" ולא "על הניר". יש לנו המון דברים קטנים לעשות והם מתעופפים להם בחלל המוח שלנו ויוצרים עומס בלתי רגיל. את המשימה הבאה נחלק לשני חלקים.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

היום נתמקד בחלק הראשון : הרשימה. לא להיבהל. רק רושמים. אהה, נזכרתי, יש לך יומן? אם לא, קנה יומן בשלשה הימים הבאים. לא צריך יומן מתוחכם. יומן פשוט של פעם.

שלב ראשון – הכל אל הניר

קח ניר יפה ולבן. אולי אפילו פנקס. אם אתה אדם של מחשב פתח קובץ חדש. התחל לכתוב את כל הדברים הקטנים והגדולים שעליך לעשות באלף השנים הבאות. נתחיל בסביבה הפיסית:

רשום את כל התיקונים שיש לעשות בבית

האם יש משהו לא נוח שיש לסדר

מכשירי חשמל מקולקלים?

הרשיונות והטסט שלי תקפים?

הארנונה מסודרת?

שילמתי  את כל החשבונות וגם לועד הבית?

האם אני גר בסביבה נעימה, נקיה, נוחה?

רשום את כל הדרוש תיקון, כולל הנורה במסדרון שיש להחליף.

נעבור לעבודה או ללימודים:

רשום את כל המשימות שיש לך לעשות בעבודה או בלימודים בטווח הקצר או הארוך.

הרשימה תלך ותגדל מיום ליום.

נזכרת במשהו – רשום מיד. אל תשאיר בראש ! בראש זה יוצר עומס רב.

שלב 2 – דירוג לפי קושי וחשיבות:

ליד כל סעיף רשום כמה הוא קשה לביצוע, כמה זמן לוקח לבצע. דרג את הקושי מ 1 ל 10. 1 – קל מאד ומהיר. 10 – מסובך או לוקח זמן. למשל, אם הנורה במסדרון שרופה זה לוקח דקה להחליף אותה. היא תקבל דירוג קושי 1.

בצבע אחר רשום ליד כל סעיף את רמת החשיבות. למשל אם מכונת הכביסה לא עובדת, זה קצת יותר מסובך מאשר להחליף נורה אבל אולי זה חשוב מאד. אפשר לרשום למשל רמת קושי 4 וחשיבות 8.

זהו, זאת המשימה ל 3 הימים הקרובים. ובינתיים, אל תזניח את עצמך, דמיין מקום מרגיע, עשה מסאג' ידיים, כל מה שהומלץ לך עד עתה בטיפים הקודמים.

עוד על טיפול מתחים או לחצים בעזרת הומאופתיה – ריפוי לחץ נפשי באופן יסודי

ניפגש בקרוב מאד בטיפ הבא.

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב מתח או לחץ, חרדה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, דיכאון או כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים המתחים ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הקישור לטיפ הזה מחבר?

הרשם פה למטה והטיפים בדרך אליך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות
אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!
איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *