וירוס קורונה

וירוס הקורונה הסיני

חברים יקרים,

האם התרגלנו או שאנחנו עדין נבהלים?

בכל תקופה מזדמנת לנו ההזדמנות לפחד (או לא לפחד) ממשהו חדש. בוחרים לדברים המפחידים שמות מפחידים. שפעת החזירים, הפרה המשוגעת. ועכשיו וירוס קורונה הסיני. זה מסין, כלומר מרחוק, אבל זה מ-ת-ק-ר-ב, אוטוטו זה פה…

וכן, זה נכון, מדי פעם נולד לו וירוס חדש (לפעמים זה אפילו איזה וירוס שחמק מאיזה מעבדה שבה הכינו אותו). אולי הוירוס הזה הוא ביטוי ארצי למצב תודעתי או אנרגטי של תקופה מסויימת או מקום מסויים. כך אפשר אולי לחשוב מה היה המצב החברתי או התודעתי שהיה הקרקע להוולדות וירוס האיידס. כמו כן מעניין לחשוב מהו המצב התודעתי שהוא קרקע להוולדות הוירוס החדש קורונה. מצוקה נפשית של קבוצה אנושית באיזור מסויים, מאפשרת בית גידול לוירוס מסויים. אולי הוא ביטוי של לחץ, עבודה, תחרותית בלתי פוסקת, שיש בסין. כרגע מוקדם לאמר אבל במרחק זמן נבין יותר. 

מערכת הבריאות מתחילה לחפש תרופה או חיסון לכל וירוס חדש, ובמקרה של וירוס קורונה אנחנו עדיין רחוקים מתרופה כזאת.

אז האם זה מפחיד? האם הגוף לא יכול לעמוד מול זה? האם זאת מחלה קשה שהגוף לא יכול להתגבר עליה?

ומה בהומאופתיה? האם צריך להמציא טיפול חדש שיתאים לוירוס החדש?

הומאופתיה הומאופתיה לא הורגת שום וירוס, וגם לא את וירוס הקורונה. ומחלות הן לא קשות או קלות. הן עוברות יותר קשה או יותר קל עלינו, תלוי בכמה אנחנו חזקים מבחינת מערכת החיסון שלנו. אותו וירוס יעבור כצינון קל על אדם אחד, וישפיע כשפעת עם חום גבוה ותשישות בת שבוע שבועיים על אדם אחר. 

כשאדם לא מרגיש טוב בעקבות מפגש עם וירוס, או חיידק, או כל דבר אחר, גופו ומצב רוחו מביעים את ההרגשה הלא טובה בצורה שייחודית לו עצמו. למשל חום, צמרמורות, פחדים, חששות, הזיות, דמיונות, רצונות, פריחה, אדם יכול לפתח כל תגובה בעקבות מחלה, ואצל כל אחד המחלה נראית אחרת. יש לה אותו שם אך היא מקבלת צורת הבעה ייחודית לאדם.

אין חדש תחת השמש. כלומר וירוס הקורונה הוא אכן חדש, אבל אנשים שמרגישים לא טוב? הם לא חדשים. גם כשיש שפעת מדבקת או דלקת, האחד מקבל אותה עם כאבי בטן ולשני יש ביטוי אחר, כמו כאבי ראש או הזעות.

אז מה עושים?

מחזקים את מערכת החיסון כדי שנהיה פחות רגישים לכל הוירוסים, לכל החיידקים וגם ל וירוס הקורונה.

איך עושים את זה?

 1. ביום יום מנסים לנהוג עם הגוף והנפש שלנו בהתחשבות: ישנים טוב בלילה. יושבים קצת בשמש כשאפשר. אוכלים אוכל לא מעובד (כמובן גם ללא סוכר). מנסים לחיות חיים פחות מתוחים.
 2. ואים זה לא מספיק עובד? תתקשרו ונראה האם הומאופתיה יכולה לעזור לכם לשפר את החוסן הגופני או הנפשי שלכם.

כן, אפשר להתקשר כבר עכשיו:  050-2070766  איילת גושן

* אני מזכירה שמשרד הבריאות קובע שהומאופתיה אינה עוזרת לגוף לרפא בתוכו שום דבר. משרד הבריאות קובע שרק תרופות חומריות מרפאות. זוהי ההצהרה של משרד הבריאות ועלי לחזור עליה בפניכם. הניסיון שלי אומר אחרת אבל אסור לי לספר לכם מה הנסיון שלי. לכן אני ממליצה לקרוא את חוות הדעת והעדויות של המטופלים בהומאופתיה ולהחליט בעצמכם אם אתם רוצים להתנסות. 

 

 

אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה ריפוי לפי מחלה, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

2 Responses to וירוס קורונה

 1. מאת לירן‏:

  תכל'ס שורה תחתונה. יש תרופה הומאופטית שיכולה לרפא אדם שחולה בקורונה או לא?

  • מאת איילת גושן | הומאופתיה קלאסית‏:

   היי לירן, תודה ששאלת,
   כן, מסתבר שיש.
   כמו בכל מחלה, גם מי שחולה בקורונה ויפנה להומאופתיה יקבל הכנה הומאופתית אישית.
   אין הכנה הומאופתית אחת שמתאימה לכל חולי הקורונה.
   מי שנמצא כבר בשלב מתקדם של המחלה הוא בבית חולים ואין לו גישה להומאופתיה בדרך כלל. אבל מי שבבית, ומרגיש לא טוב, בין אם זאת שפעת, או כל וירוס אחר, אפשר להתאים לו הכנה שתעזור לו, תקל על התסמינים ותקצר את משך המחלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.