חרדה והתקפי פאניקה – טיפ 13 – הומיאופתיה לעזרתנו!

טיפ 13

הומאופתיה לעזרתנו!

בואו נעשה סיכום קטן. איזה טיפים היו יותר יעילים בשבילך ? הטיפים המרגיעים הראשונים? הטיפים האחרונים שבהם נכנסנו חזיתית מול החרדה?

אני ממליצה לתרגל עוד ועוד את הטיפים המועילים לך.

ומה בדבר עזרה הומאופתית?

בהומאופתיה אנו לומדים אותך באופן אישי, את החרדה האישית שלך, את מבנה האישיות שלך, את הנטיות שלך בתחומים רבים, ואפילו בתחומים פשוטים כמו אוכל, שתיה, חום וקור של הגוף. אנחנו מתמקדים בהווה וגם מדברים על העבר, ומתאימים לך הכנה הומאופתית אשר תרפא אותך מבפנים. כאשר אתה בטיפול הומאופתי החרדה פוחתת בהדרגה באופן טבעי וללא מאמץ, ואינך יודע אפילו איך זה קורה.

לפרטים על טיפול הומאופתי צור קשר

להרשמה לטיפים נוספים לחצו על הקישור המתאים:

לטיפים בנושא מתח ולחץ

טיפים לשיפור דימוי עצמי

לטיפים לשיפור הבריאות שלך ושל משפחתך

למסרים של הדרכה בתוך האתר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב חרדה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, מתח או לחץ, דיכאון או כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים החרדה והמתחים, ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הקישור לטיפ הזה מחבר?

הרשם פה למטה ותוכל לקבל את כל הטיפים למייל שלך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות

אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!

איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.