חרדה והתקפי פאניקה – טיפ 5 – יציבה

טיפ 5

יציבה נכונה

אנשים הנמצאים בחרדה,במתח, או בדיכאון, משדרים בשפת הגוף שלהם  "עלי להיזהר מהרע ביותר". גופם מכופף כמו גופו של קיפוד אשר מגלגל את עצמו לכדור כדי לשמור על האיברים הרכים שלו מפני הסכנה.היציבה הכפופה הזאת היא תוצאה של הלא מודע שלנו אך לאורך זמן היא מאד לא בריאה. האיברים הפנימיים, כולל הלב, נלחצים. זרימת הדם פחות טובה. כמו כן מושפעים השרירים והגידים.

אם אתה מרגיש שאכן אתה מכופף נסה לשנות זאת. ככל שאתה מודע לכך כך יהיה לך קל להתבונן בעיני רוחך בגופך, ולשנות לאט לאט את צורת היציבה. אפשר להתאמן וללמוד לסגל מחדש יציבה נכונה. יש גם שיטות שעוזרות בכך כמו שיטת אלכסנדר ופלדקרייז.

חלק מאיתנו יושבים שעות רבות מול שולחן, בעבודה או בלימודים. עלינו להקפיד לשבת בתנוחה נכונה. כמו כן יש להקפיד לא לשבת פרקי זמן ארוכים מדי, ולקום מדי פעם להסתובב ולהניע את גופנו. בישיבה כפופה הנשימה יותר שטחית ומהירה, והאיברים הפנימיים נלחצים. הקפד לשבת כשכל גופך על הכסא עד סופו, אתה זקוף ונשען על המשענת, והרגליים אינן משוכלות. שים לב שבישיבה כזאת מתרחב בית החזה והנשימה קלה יותר.

שים לב שיש אויר צח בחדר שבו אתה יושב. צא החוצה בהפסקות לשאיפת אויר.

ניפגש בקרוב בטיפ הבא.

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב חרדה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, מתח או לחץ, דיכאון או כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה משתפר הדימוי העצמי, ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הקישור לטיפ הזה מחבר?

הרשם פה למטה ותוכל לקבל את כל הטיפים למייל שלך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות
אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!
איילת גושן, הומיאופתיה קלאסיתהתגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.