חרדה והתקפי פאניקה – טיפ 8 – 18 שניות ודי !

טיפ 8

יש לך 18 שניות:

היום "נוריד ידיים" עם התקף הפאניקה:

בוא נעשה משהו שאינו רק מרגיע אלא ממש נכנס לתוך הבעיה. בהמשך לטיפ 7 צריך קצת אומץ אבל זהו תרגיל מצוין כדי באמת לפרק את החרדה.

מרגיש שההתקף עומד להגיע? אוקי, תגיד לו, להתקף הפאניקה, שיש לו בדיוק 18 שניות לההתייצב פה במלוא עוצמתו! יש לו 18 שניות בדיוק ולא שניה אחת יותר להתפתח להתקף של ממש! אם הוא לא מתפתח להתקף תוך 18 שניות אז שיפסיק לאיים. כל החששות שיש לך שיקרו עכשיו, ב 18 השניות הקרובות.

  • אם הלב עומד להתפוצץ – יש לו 18 שניות.
  • אם אתה הולך להתעלף אז עכשיו, ב 18 השניות האלו.
  • אם אתה עומד לאבד שליטה – עכשיו!

כשאתה שם מגבלות של זמן אתה הופך את כל העניין למשחק. אתה מבקש מהחרדה לחשוף את הקלפים שלה.

זה יוצר תחושת שליטה בגופך ובמוחך ולכן זה עובד.

המחשבה היא: החרדה הזאת שההתקף עומד לבוא מציקה לי שוב ושוב. היא מבזבזת את זמני ואת כוחותי. די. אני קורא להתקף החרדה לבוא ב 18 השניות הבאות. אם הוא לא מגיע, חלון ההזדמנות שלו נסגר. אני ממשיך לחיות ולעשות מה שאני אמור לעשות כרגע.

עכשיו ספור לאחור לאט. מ 18 ל 1. לאט. אתה משחק עם הפאניקה את המשחק. מ 4 אתה שובר את הספירה לתתי מספרים  שלוש וחצי… שלוש… שתיים ושלושת רבעי… (לאט) שתיים וחצי… שתיים ורבע… שתיים… אחד שלושת רבעי… אחד וחצי חצי… נו – התקף, תזדרז! יש לך עוד חצי כדי להגיע, בוא!, כמו במשחקי ילדים.  אחד ורבע… צ'נס אחרון! אחד ! זהו!  לא הגעת! מצטער, הגענו לסוף הספירה.

אתה יודע שבעצם אין לך מה לפחד. בזמן הספירה אתה מדגיש את הסמכות שלך על התקף החרדה כי אתה סופר לאט ובבטחה ומאפשר לו מספיק זמן להגיע. בוא – אתה אומר לו. יש לך זמן. אבל אם הוא לא מגיע, זהו, האפשרות שלו הסתיימה. נתת לו מספיק זמן.

נסה וספר לי. נסה זאת מספר פעמים ביום. כך תדע איך להשתמש בזה גם בזמן אמת – כשבאמת תחשוש ש"זה בא". בהדרגה תראה שאתה פחות נזקק לזה כי ההתקף פחות מאיים להגיע.

ניפגש בקרוב בטיפ הבא.

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב חרדה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, מתח או לחץ, דיכאון או כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה משתפר הדימוי העצמי, ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הקישור לטיפ הזה מחבר?

הרשם פה למטה ותוכל לקבל את כל הטיפים למייל שלך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות

אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!

איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.