חרדה והתקפי פאניקה – טיפ 9 – עכשיו!

טיפ 9

אני רוצה את שההזעה

שדפיקות הלב

יתגברו!

החל מטיפ 7 התחלנו להיכנס לתוך חווית החרדה עם הבולדוזר שלנו, במקום לברוח ממנה. עכשיו נאתגר את החוויה הגופנית.

באופן טבעי כשאנו מתחילים לחוש את התחושות הגופניות שמזכירות לנו את התקף הפאניקה, הנשימה המהירה, הרעד, הכאב, הדופק המואץ, ההזעה, אנחנו מאד פוחדים. המחשבה שלנו היא מה אם זה יהיה יותר גרוע? הדבר הראשון שאנחנו רוצים הוא שזה יילך. שזה ייפסק. כאן ועכשיו. אבל לפעמים, ככל שנרצה להרחיק את זה ולברוח מזה, כך זה "נדבק" אלינו. אם נשימות נכונות, בקצב שלמדנו בטיפים הראשונים, עוזרות לך, כמובן זה הזמן לתרגל אותן. בנוסף, חשוב מאד, לא לברוח אלא להיפך, לאתגר את החוויה הגופנית ע"י צלילה לתוכה.

אתם מרגישים שהלב מתחיל לפעום במהירות?

מרגישים התחלה של הזעה?

דברו עם הגוף שלכם שעכשיו זה הזמן ! הבא את דפיקות הלב וההזעה כבר עכשיו!

ואם זהו כאב ברגל – אז עכשיו!

זכור שאתה בטוח. החרדה אף פעם לא פגעה בך וגם עכשיו לא יקרה לך שום דבר. במקום לחפש לברוח, בקשו להעצים את התחושה הגופנית שהתחילה.

כשאתה נכנס באופן יזום לתוך החוויה של החרדה, אתה לוקח מהחרדה את השליטה. השליטה בידייך. כאשר השליטה בידיך, החרדה לא מגיעה. לך עם זה עד הסוף ונסה, ותראה את התוצאות. אני רוצה את החום הגופני הזה עכשיו! בוא! אני רוצה את הרעד עכשיו! בוא! אני רוצה את הנשימה המהירה עכשיו! לא עוד רבע שעה, אלא עכשיו!

ספרו לי מה קרה בעקבות התרגיל הזה.

ניפגש בקרוב בטיפ הבא.

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב חרדה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, מתח או לחץ, דיכאון או כעס ועוד. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה משתפר הדימוי העצמי, ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הקישור לטיפ הזה מחבר?

הרשם פה למטה ותוכל לקבל את כל הטיפים למייל שלך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות

אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!

איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.