לוקחים אחריות על הבריאות

החלטה: לוקחים אחריות על הבריאות

כל אחד מאיתנו זכאי לבריאות טובה יותר

מי אחראי על הבריאות שלי?

האם אני מטיל את האחריות על הבריאות שלי רק על הרופא? האם שכחתי שהגוף שלי יודע להבריא את עצמו הרבה יותר טוב מכל תרופה? כן, נכון שלעיתים מערכת החיסון נחלשת או נכבית, אבל אם נעיר אותה מהתרדמה שלה, אם נחזיר אותה לפעולה, היא יודעת להחזיר את בריאותנו לתקינות הרבה יותר טוב מכל עזרה חיצונית.

אם לא נכוון ונתחזק את מערכת הבריאות שלנו נתחיל בהדרגה להרגיש קשיים גופניים וקשיים נפשיים, אשר עלולים להתגבר עם הזמן. לעתים קרובות תרופות שאנחנו לוקחים אינן מרפאות את המצב שאנחנו סובלים ממנו, אלא רק משכיחות את הסבל לכמה שעות או ימים.

הטוב ביותר היה אם מערכת הבריאות הפנימית שלנו היתה פועלת במיטבה, ואם היא היתה מרפאה אותנו.

איך מעירים ומחזקים את מערכת הריפוי הפנימית?

הומאופתיה קלאסית נועדה בדיוק לשם כך. הומאופתיה מעירה את יכולת הריפוי שלנו ומחזירה אלינו חזרה את היכולת להבריא, כי הרי האחריות על הבריאות שלנו היא ממילא בידי הגוף שלנו, וכל נסיון להפיל את האחריות הזאת החוצה הוא אחיזת עיניים זמנית.

מה עושה הומאופתיה קלאסית בשביל הבריאות שלי?

בהומאופתיה בוחרים בשבילך חומר מהטבע שעבר הכנה מיוחדת ועכשיו, לאחר ההכנה הזאת, הוא יכול לאזן את מערכת החיסון שלך הכוללת כלומר את המערכת ששומרת על הבריאות הגופנית והנפשית כאחד. בחירת ההכנה ההומאופתית נעשית בשיחה.

אז גם זאת תרופה? במה זה שונה מתרופה רגילה?

תרופה הומאופתית אינה מבטלת או מוחקת קושי קיים, אינה מפחיתה כאב גופני או נפשי. תרופה הומאופתית מלמדת את הגוף מחדש להתמודד בעצמו עם הקושי הגופני או הנפשי ללא עזרה קבועה כימית מבחוץ. לאחר שימוש תקופתי נקודתי בתרופה הומאופתית שמתאימה לך, תזדקק פחות, או בכלל לא, להקלה תרופתית אחרת.

לוקחים אחריות על הבריאות!

 

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.