לצאת מהעייפות | טיפ 2 | פעילות גופנית

פעילות גופנית:

מחקרים מראים שפעילות גופנית מאתחלת את השעון הביולוגי, כלומר כשאנחנו עושים פעילות גופנית הגוף מפריש הורמונים של תחילת היום. לכן רצוי לעשות פעילות גופנית בבוקר, בתחילת היום. אם נעשה פעילות גופנית בערב לפני השינה, יהיה לנו יותר קשה להירדם. זה לא מתאים לאנשים שברופן טבעי קשה להם להירדם.

בחרנו להתעמל בבוקר? אנחנו אחרי צום של לילה שלם. רצוי לשתות משהו קל לפני הפעילות, מים, מים עם לימון, ואולי לאכול איזה פרי כעבור זמן מה, לנוח קצת ואז לצאת לפעילות.

חלק מהאנשים מרגישים מותשים בגלל העייפות ואינם יכולים אפילו לחשוב על פעילות גופנית. אבל בטווח הרחוק פעילות גופנית מחזקת ומרימה את הרמה האנרגטית.

חשוב להתחיל לאט ובקטן, ולהתמיד. תמיד יש לזכור שהכמות במקרה הזה אינה חשובה, אלא ההתמדה. אתה יכול ללכת 100 מטר? 300  מטר? מצויין. לך 100 או 300 מטר, אבל כל יום. צא החוצה לאויר ולך את המרחק שאתה יכול ללכת ואפילו אם בעינייך הוא לא משמעותי . אינך יכול כרגע לצאת מהבית? לך בתוך הבית 5 או 10 דקות.

לאחר שבוע או שבועיים הגדל את הכמות בטיפ טיפה. אל תתכנן עליות דרמטיות.

המלצתי על הליכה כי היא הפעילות הקלה ביותר לביצוע, אך בהחלט בחר בפעילות שמסבה לך הנאה. אנשים אוהבים לרקוד, לנסוע על אופניים. כל דבר שאתה אוהב לעשות הוא הבחירה הנכונה. רק שים לב, אם אתה "אוהב" את הפעילות הזאת, אך כרגע בגלל העייפות אתה מוותר עליה, בחר משהו פשוט יותר בשביל התחלה. אח"כ כשתתחזק תוכל לעבור לפעילות אחרת, או להוסיף פעילות אחרת.

רבים מאיתנו לא מתחילים בכלל כי יש לנו בראש את התמונה של אלוף הארץ בריצה ו… אם אנחנו לא שם זה לא זה… זכור, המטרה היא לצאת מהעייפות. זה הכל. אם בדרך הכושר משתפר קצת, הרווחנו פעמיים. ולמרבית הפלא, הוא יתחזק, אפילו אם לא נגיע להיות אלוף הארץ. אל תהייה שיפוטי כלפי עצמך. קצת חמלה וצא לפעילות פשוטה, קצרה וקלה אבל קבועה. זה יעשה פלאים !!!

לחץ ליצירת קשר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב מתח או לחץ, חרדה, דימוי עצמי נמוך או חוסר ביטחון עצמי, דיכאון או כעס. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה בכאב, ברגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה שוכחים המתחים ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את המסר מחבר?

רוצה לקבל את כל המסרים שלנו בסדרת " טיפים לשיפור העייפות " ?

מלא את הפרטים פה למטה – והטיפים בדרך אליך!


 

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

>

אני שומרת על פרטיותך ולעולם לא אמסור את פרטיך לאף אחד!

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *