הומיאופתיה קלאסית: לחוות את האני

האם אנחנו חיים את החיים? האם זה נקרא "לחיות"?

בתרבות שלנו חושבים לעיתים קרובות שעליצות מתמדת היא העיקר (כתב ליאו בוסקליה בספרו "לחיות ולאהוב"). אנו להוטים אחרי ההנאה יותר מכל התרבויות. רודפים אחריה ושוכחים את כל היתר. כשאנו מרגישים קושי קל שבקלים, אומללות כלשהי, אנו מיד מחפשים גלולה לשכך את ה כאב. אנו חיים בתרבות שפוחדת מסבל. נא לא לטעות, אינני חושבת שיש ליהנות מן הסבל או שכדאי להשתדל לסבול – כלל וכלל לא! אבל כל הרגשות הם חלק מהחיים. כל התחושות שאנו חשים הן חלק ממי שאנחנו ומלמדות אותנו על עצמנו. רגשות כמו שמחה, עצב, ייאוש, הפתעה, תקווה, מבוכה, תחושות כמו קור, חום, דקירה התכווצות, כולם מלמדים אותנו על עצמנו. אם נשכך אותם בגלולת פלא ונסכים לחוות רק את הרגשות או התחושות היותר נעימים לנו נאבד לאט לאט קשר עם מי שאנחנו. הימנעות מרגש כלשהו, מחוויה או מתחושה, נעימה יותר או פחות, פירושה התנסות לא שלמה בחיים, או חיים לא שלמים. התרבות שלנו היא התרבות שבה אנשים רבים עוברים את החיים מאחורי מסך או מסכה של גלולות ושיקויי שמחה ובלי להתנסות בחיים בפועל. באופן מפתיע הבריחה מהסבל  והכאב גורמת לסבל  ולכאב  לדבוק בנו. כשנסכים לחוות אותם לרגע, אבל באמת, עד עומק החוויה, הם לא יישארו לאורך זמן.

ב הומיאופתיה  קלאסית, בזמן השיחה אנו חוזרים להרגיש למשך זמן קצר את כל הרגשות והתחושות שמזמן ברחנו מהם וחששנו מהם. בזמן שאנו מסבירים, בזמן שאנו מנסים לתאר במילים, את מה שאנחנו מרגישים או חווים בדיוק, אנו חווים לזמן מה את עצמנו האמיתי. גם התרופה ההומאופתית המתאימה לך בדיוק תחזיר אותך לחיבור עם עצמך, עם החוויה הפנימית שלך, עם התחושות העמוקות שלך וכך יתחולל ריפוי.

הריחוק שלנו מהתחושה שהגוף או הנפש משדרים מחזק את  ה חולי.

החזרה לחוויה וההסכמה לשהות בתוכה, ולו גם לזמן קצר, מאפשרת החלמה.


הומאופתיה

ברצוני ליצור קשר

אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה בריאות או חולי, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.