לנטע היתה דלקת גרון + חום וטופלה בעזרת הומיאופתיה

חום גבוה, דלקת גרון – טיפול ההומאופתי:

נטע , בת 5 הגיעה עם אמה ואביה בשנת 1999.

הבעיה של נטע הייתה חום פתאומי שהיה מגיע ל 40. לעיתים קרובות היתה גם דלקת גרון חריפה. נטע הייתה חולה לעיתים קרובות ולכן הייתה הרבה בבית.

נטע ילדה חברותית מאד. היא לא ביישנית ומדברת בקלות ובשטף. מהר מאד נוצר ביננו קשר. שמתי לב שחשובה לנטע מאד תשומת הלב של שני הוריה וגם שלי. לשם כך, במשך רוב הפגישה היא שרה ורקדה. כאשר היא שמה לב שאביה משוחח איתי או מסביר לי דבר מה, היא מיד ניגשה אליו, ישבה עליו, והסבה את תשומת ליבו אליה. נטע קפצה בחדר ועשתה כל דבר כדי להיות מרכז העניינים.

הוריה סיפרו שהיא מאד תחרותית וחייבת לנצח בכל משחק. בגן היא קצת תוקפנית ולא מתחלקת בצעצועים. אם נדמה לה שילד לקח לה איזה קובייה או משחק, היא יכולה לזרוק משהו או להכות, די באימפולסיביות. נטע ילדה חכמה מאד ולעיתים משתמשת בחוכמתה כדי ליצור מצב שיהיה לה נוח. היא יודעת תמיד לשכנע כך שתקבל את אשר היא רוצה. השכנוע הוא לפעמים בנועם ולפעמים באיומים ובניסיון להשליט את דעתה בכוחנות. אמה אמרה שהיא מניפולטיבית. בגן היא מנהיגה טבעית וילדים שומעים לה.

נטע מקנאה מאד באחיה הגדול בן ה 8. אם נדמה לה שהוא טוב ממנה במשהו, או שהיא שומעת שאמא או אבא משבחים אותו, היא מיד תדגיש את כישרונותיה, תתחיל לרקוד או לשיר ולארגן את כל המשפחה לצפות ב"הצגה" שהיא מעלה לבמה. נטע מאד אוהבת להחליף בגדים ולהתאפר ופעמים רבות היא משתמשת בחשאי באיפור של אמה.

נטע מתעניינת מאד בקריאה והיא למעשה כבר קוראת. היא גם עושה חשבון ורמתה היא מעבר לגילה. אמא של נטע חוששת שישעמם לה בבית הספר.

נטע קיבלה את התרופה ההומאופתית Lach

נטע טופלה ב הומיאופתיה כשנה, ולאחר מכן המשיכה להזדקק לאותה תרופה הומאופתית מדי פעם במשך מספר שנים.

במהלך הטיפול ההומאופתי מחלות החום ודלקות הגרון  התחילו להגיע לעיתים רחוקות יותר. כאשר חלתה נטע מיד קיבלה מנה של Lach 1m ולפעמים נזקקה ל Lach 10m והמחלה התקצרה מאד. לאחר תקופה של טיפול לא הופיעה שוב דלקת גרון וגם חום הופיע לעיתים נדירות מאד.

נטע נהייתה ילדה שמחה הרבה יותר ולדברי האב "אפשר לאמר שיש בה רכות שלא הייתה בה קודם". היא פחות זקוקה לתשומת הלב של כל הסביבה, ויכולה לשחק עם עצמה. היא פחות קנאית ושתלטנית. נטע תחרותית ועדיין רוצה להיות בין הראשונים מבחינת הישגים בלימודים או מקום בחברה. תכונה זאת לא השתנתה אבל התמתנה, וגם הדרך להשגת המעמד התעדנה. כאשר קורה שאחיה מנצח היא פחות מושפעת ונדרכת מבעבר. נולדה לנטע אחות קטנה והיא מתייחסת אליה באהבה ובנתינה.

נטע עושה חייל בלימודים. היא תורמת רבות בחברה והרבה ילדים אוהבים אותה.

הערה:

כל הפרטים שעלולים להסגיר או לרמוז מיהו הילד או מיהי הילדה שבהם מדובר שונו. מהות הסיפור לא שונתה. כמובן שהסיפור מובא בקצרה בלבד.

אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה חום, מטופלים שנעזרו בהומאופתיה, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.