סיוטים, חלומות, טיפול הומאופתי

סיוטים או חלומות רעים

טיפול הומאופתי לעזרתך

חלומות רעים – סיוטים – הם מראה של התודעה. יש מי שמרשה לעצמו לפחד בגלוי ביום, ויש מי שמרשה לעצמו לפחד רק בלילה. בכל אופן, הפחד הפנימי יכול לבוא לידי ביטוי באותם סיוטים, גם אם אנחנו לא מודעים אליו.

סיוטים הם מגוונים, בדיוק כמו שפחדים הם מגוונים. יש מי שבסיוטים שלו יש תאונות, צונאמי, רעידות אדמה או פגעי טבע. מישהו אחר יכול לראות בסיוטי הלילה שלו אונס, ואדם שלישי מרגיש נרדף. יש אינסוף סוגי סיוטים, והם הדהוד של תכונות האופי שלנו.

חלומות רעים או סיוטים עוזרים להומאופת להתאים לך תרופה הומאופתית אשר תתחיל לשחרר אותך לשנת לילה רגועה יותר. בהומאופתיה אנו מוצאים את המפתח לפנימיות ולפחד המסתתר ונותנים לו מענה.

בשיחה עם ההומאופת/תית נדבר על הסיוטים, אך גם על האופי הכללי שלך, הרגישויות החברתיות שלך, או אפילו התשוקות והנטיות שלך באוכל ושתיה. כל המידע הזה יעזור לנו למצוא את ההתאמה שתקל על החלומות והסיוטים.

צור קשר עכשיו לבדיקה האם מתאים לך טיפול הומאופתי

דוגמאות לטיפול הומאופתי בנושא סיוטים או חלומות רעים:

תרופה הומאופתית remedy

Cean

תרופה הומאופתית זאת מתאימה לאדם שיש לו סיוטים איומים. הוא חולם על מטוסים שמתרסקים. החלומות מאד ברורים ונדמה כאילו זה קורה באמת. הוא לא יכול לתכנן אירועים מראש בגלל החרדה. יכולה להיות לו זיעה קרה בלילה ונדודי שינה.

Cham

חוסר מנוחה ואי שביעות רצון. לא יכול להרדם בקלות וכשכבר נרדם השינה עמוסת חלומות וסיוטים. כשמתעורר מרגיש שבור וחלש. סבל גדול במיוחד קרוב לחצות.

Cic

סיוטים אחרי סרטים או סיפורים קשים. חולם על אנשים שנטבחים, נחתכים, מעונים. לגמרי לא מצליח לישון. היסטריה סביב השינה. מתעורר וכולו מכוסה זיעה.

Ign

חלומות שחוזרים שוב ושוב על מישהו אהוב שמת. עצב גדול. שינה לא רגועה. נאנח מתוך שינה.

Mag-m

חלומות קשים שגורמים כובד בחזה. כמו סיוט. רוצה לבכות אך לא יכולה. החלומות מאד מציאותיים אך היא לא זוכרת אותם.

אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה בעיות ופתרונות, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *