עצלן? עצלנית? אולי זוהי הפרעת קשב ולא עצלנות

עצלנות או נטייה לדחות ביצוע משימות

נובעת לעיתים מהפרעות קשב וריכוז

ולפעמים מפחד או חשש

בעבר חשבנו שכל ילד שלא ביצע משימות בזמן הוא עצלן

לא הכרנו אז את הבעיה הנקראת הפרעת קשב או ריכוז. לא היינו מודעים לכך שהראש של הילד או המבוגר, עסוק בכל כך הרבה פרטים, ולכן אינו מוצא את המוטיבציה או השקט הנפשי להתחיל ולקדם ביצוע משימה. אם נדמה לך שאתה או ילדך עצלן, אם אתה אומר לעצמך, או לילדך, שוב ושוב, לגשת ולקדם את ביצוע החובות שלו, ייתכן שאתם סובלים פשוט מהפרעת קשב.

עצלנות יכולה גם לנבוע מחשש או פחד

יש אנשים שפוחדים להתקשר לפקידה במס הכנסה, או לעיריה, או למורה בבית הספר. יש להם פחד מסמכות או כל חשש דומה, אשר יכול לעכב אותם מלבצע משימה שעליהם להשלים.

הומאופתיה קלאסית – תרופה ל עצלנות?

לא בדיוק, לא תרופה ישירה לעצלנות, לא תרופה ישירה לשיפור קשב, לא תרופה ישירה לריפוי הפחד מסמכות.

הומאופתיה קלאסית תתאים לך תרופה אשר תעורר בך את היכולת הפנימית  לרפא את גופך ורוחך, תרופה לאיזון פנימי. בעקבות האיזון הפנימי, הגוף והרגש מגיעים לשקט וריכוז, ובו זמנית, עם השקט הזה והריכוז, מתפתחת גם מוטיבציה להניע תהליכים, לפתור בעיות, ללמוד, להתקדם, לבצע מטלות או משימות שנראו ענקיות קודם לכן. במקביל מתפתח אומץ ויכולת לעמוד מול אנשים או מצבים אשר נראו מאיימים קודם לכן.אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה הפרעות ריכוז קשב ADD ADHD, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.