רוצה לעוף? רוצה לאפשר שינוי בחייך?

רוחנו, והחלומות שלנו יכולים להביא אותנו לכל מקום

"אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה"

– וולט דיסני

בסרט מספר הפסיכיאטר והטייס ברטראן פיקאר Bertrand Piccard  על טיסה שעשה סביב העולם בכדור פורח, ועל תובנות רוחניות.

מצורף תרגום של חלק מהסרט, למי מאיתנו שמעדיף לקרוא עברית יחד עם ההאזנה לסרט עצמו. התרגום (החלקי) ושלוש מהתובנות הרבות שבסרט לפניכם:

 • יש כל כך הרבה אנשים,  אשר מעדיפים לסבול ולהישאר במצב שהם מכירים, מאשר לקחת את הסיכון, ללכת מעבר לנקודת המבט הנוכחית ולראות מה יש בצד השני  (דקה ראשונה בסרט).

זוהי אחת הבעיות המרכזיות של החברה שלנו.מלמדים אותנו שהלא ידוע, שהספקות, סימני השאלה, הם מסוכנים ושעלינו להתנגד לשינויים. עלינו לשמור הכל תחת שליטה. הלא ידוע הוא חלק מהחיים, לכן כדור פורח הוא דימוי טוב. כי בכדור פורח, כמו בחיים, אנחנו רוצים לטוס בכוון מסויים, אך הרוח דוחפת לכוון אחר, כמו בחיים. כל עוד נילחם ישירות נגד החיים, נגד הרוח, נגד מה שקורה לנו, החיים יהיו גהינום. איך מנווטים כדור פורח? ע"י הבנה שהאטמוספרה בנוייה משכבות שונות של רוח שלכל אחת מהן כוון אחר. אם אתה רוצה לשנות כוון בחיים, או בבלון פורח, עליך לשנות גובה. בחיים "לשנות גובה" משמעו עליה לרמה אחרת באופן פסיכולוגי, פילוסופי, רוחני. איך עושים זאת? בכדור פורח, או בחיים, איך משנים גובה?  בכדור פורח זה קל, יש משקולות אשר כשזורקים אותן עולים למעלה. זורקים חול, מים, ציוד שאין בו עוד צורך. גם בחיים אני חושב שזה צריך להיות בדיוק אותו דבר. כשאנשים מדברים על נשמות חדשניות, הם מאמינים שלאנשים אלו יש רעיונות חדשים. זה לא נכון. להעלות רעיון חדש זה קל כל כך. אם נעצום עיניים לרגע, נחזור כולנו עם רעיונות חדשים.

 • החדשנים הם אלו אשר מרשים לעצמם לזרוק מהכדור הפורח הרגלים, דעות קדומות, אמיתות, שהעולם בטוח בהם, אמונות וסימני קריאה. מה קורה כשאנו יכולים לעשות זאת? החיים אינם עוד קו אחד ההולך בכוון אחד, במימד אחד, החיים יהיו מורכבים מכל הקווים האפשריים, אשר מכוונים לכל הכוונים האפשריים, בשלשה מימדים. החיים יהיו מורכבים מכל האפשרויות.   (דקה 3 בסרט)

 • האם תרצו לטוס מאד מהר בכוון הלא נכון, או לאט ובכוון הנכון? (דקה 6 בסרט)

(תרגמתי רק מעט מאד מהסרט, ורק את תחילתו. כדאי לצפות בכולו)

הזהרו בחלומות שלכם – כי הם עשויים להתממש 🙂

כיון שכך, כדאי לכוון אותם למקום הרצוי לכם.

..

האם יש לך הפתיחות לאפשר את הלא מוכר, את הלא ידוע?

בלי להיפתח לרעיון חדש, בלי לתת סיכוי, בלי לצאת מהרחם, שום דבר חדש לא יכול להיוולד.

זוכרים את הסיפור על השד בבקבוק? בתוך הבקבוק יש אנרגיה עצומה האצורה וסגורה בו. רק אם נהיה אמיצים ונפתח את הפקק, היא תצא ותהיה שם לשרותינו.

הומיאופתיה היא רפואת העתיד. היא מבוססת על יסודות יציבים של התבוננות בעצמך ובאחרים – עקרונות של הטבע. בנו, ובכל מה שסביבנו יש מהות, שהיא מעל החומר. בכל עלה, בכל מינראל, בכל חומר מהטבע ובעיקר בנו כבני אדם, יש אנרגיה אצורה וסגורה שחלקים ממנה איננו יכולים להכיר מתוך המראה החיצוני של החומר. האנרגיה נפתחת כאשר עושים תהליך מיוחד, כאשר "פותחים את הפקק".

אנו, בני האדם, היננו הרבה יותר מאשר עור ועצמות. אנו רוח. היכולת שיש בנו לשנות, לגדול, לצמוח, לחדש, ליצור מציאות חדשה סביבנו, היא עצומה. רק מעטים מאיתנו מכירים ביכולת הזאת שיש בהם. מי שיפתח עצמו לכך יוכל לעוף ולממש את חלומותיו.

רוח, גם הרוח שלנו, יכולה לעוף!

הומיאופתיה היא שיטת ריפוי אשר משתמשת באותו מידע נוסף, אשר קיים בחומר, בעלה, במינראל, בחיה ובכל אשר סביבנו, מידע זה, אנרגיה זאת, אשר משתחררת בתהליך מיוחד, יכולה לרפא את הרוח שלנו, את הגוף שלנו והנפש, ולאפשר לנו חשיבה יוצרת חדשה – אופקים חדשים. הריפוי ההומאופתי  מוציא אותנו מהקיבעון שהשרתה המחלה, ומאפשר מימוש היכולת החבויה בנו.

האם הסרטון והאדם שמאחוריו ממלא גם אותך בהשראה?

View Results

Loading ... Loading ...

לחץ כדי לראות 2 סרטונים נוספים ולהמשיך לקרוא על אדם שחלומו עשה שינוי בעולם.


אודות איילת גושן | הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית מעוררת איזון והחלמה בגוף, מעירה מחדש את יכולת הריפוי הקיימת בתוכנו. כאשר מערכת החיסון הכוללת של הגוף והנפש חוזרת לפעול, משתפרת מיד בריאות הנפש והגוף. איילת גושן הומאופתית משנת 1998.
פורסם בקטגוריה לא רק הומיאופתיה, תת העצמה-הגשמה, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

התגובות שלכם בפייסבוק:

2 Responses to רוצה לעוף? רוצה לאפשר שינוי בחייך?

 1. מאת שחר אלוני‏:

  תודה איילת,
  מאד יפה

 2. מאת ראגדה‏:

  תודה מאד יפה, אהבתי את הקטע:
  "אנו, בני האדם… אנו רוח. היכולת שיש בנו לשנות, לגדול, לצמוח, לחדש, ליצור מציאות חדשה סביבנו, היא עצומה. צריך להתחבר ליכולת שיש בנו, מי שיפתח עצמו לכך בטח יוכל לעוף ולממש את חלומותיו…" זה מאד קרוב אלי כי בזכותך ובעזרתך אילת יכולתי להתחבר ליכולות שלי… אוהבת אותך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.