שיפור דימוי עצמי או ביטחון עצמי – טיפ 6

טיפ 6

להנות מהחיים

הערכה עצמית חשובה לחיים.

הערכה עצמית היא:  איך אנחנו מרגישים לגבי עצמנו, ואיך אנחנו תופסים את עצמנו.

  • להנות מהחיים

כאשר אנו פחות מעריכים את עצמנו, גם ההנאה שלנו מהחיים יורדת. כלומר, יש קשר בין ההערכה העצמית וההנאה מהחיים. הגיוני גם שאם ההנאה שלנו מהחיים תהיה גבוהה, נרגיש טוב יותר לגבי עצמנו. שווה לנסות את זה. אם נהנה יותר בחיים – דיינו. אם כתוצאה מכך נרגיש יותר טוב לגבי עצמנו – שכרנו כפול.

איך ניצור הנאה בחיינו, איך נדליק את המתג "הנאה" ונעביר אותו למצב "פועל" ?

קל מאד:

כאשר תשב ותיזכר בזמנים שהיו לך נעימים, שמחים, מהנים, במהרה תשים לב שתתחיל להגיש טוב יותר לגבי החיים בכלל ויותר טוב לגבי עצמך.

אני יודעת שזה נשמע פשוט ואתה יכול להסס אם זה עובד. אני מזמינה אותך לנסות כמה ימים ולראות מה קורה.

שב במקום שקט שבו לא תהיה הפרעה ופשוט הבא מזכרונך זמן שבו היית שמח. אין צורך לחשוב לעומק המצב, או לנתח אותו. פשוט להיזכר בזמן שהיית שמח למשך כמה שניות, ואז הבא מזכרונך אירוע או זמן נוסף שהיית בו שמח או מאושר.

אז הבא מזכרונך זמנים שנהנית. כמו קודם, פשוט לזכור את אותו זמן למשך כמה שניות. עשה זאת פעמים רבות. לא חשוב אם אתה נזכר בכל פעם באותו אירוע או באירועים שוניםב וזמנים שונים. הרעיון הוא לשוב ולהזכר בזמן שמח או זמן של הנאה למשך כמה שניות.

הזכר גם בזמן שהרגשת טוב, בזמן שאכלת ארוחה טובה, בזמן שהשגת משהו, שקנית משהו שאהבת, וכדומה. זמנים טובים 🙂

נסה זאת. אני יודעת שזה יהיה נעים ומפתיע.

נתראה בקרוב בטיפ הבא.

צור קשר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב דימוי עצמי נמוך או בחוסר ביטחון עצמי, מתח לחץ, חרדה, דיכאון, כעס. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה משתפר הדימוי העצמי, ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הטיפ מחבר או חברה?

רוצה לקבל את כל הטיפים ישירות למייל שלך?

מלא את שמך פה למטה – והטיפ הראשון בדרך אליך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות
אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!
איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *