שיפור דימוי עצמי או ביטחון עצמי – טיפ 7

טיפ 7

תגבור הביטחון בעזרת ההשוואה הנכונה

  • בחר בהשוואה שעוזרת לך ולא בזאת שמזיקה

לפעמים, אדם עם דימוי עצמי נמוך, מקווה בדמיונו להיות כמו מישהו אחר. הוא יכול לחשוב: "אם הייתי יותר כמו יוחנן הייתי בטח עושה את הדברים טוב יותר…"  וכ"ו.

הרגל זה של השוואה למעשה מתגבר את חוסר הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית הנמוכה, כי כשאתה משווה עצמך למישהו אחר בצורה כזאת, אתה למעשה מוריד את עצמך.

נסה לעשות בדיוק את ההיפך: חשוב על אנשים שאתה שמח שאינך כמוהם. כשאתה נזכר באנשים שאתה שמח שאינך כמוהם, אתה מכיר בתכונות המצוינות שלך, שטובות מאחרים.

נתראה בקרוב בטיפ הבא.

צור קשר

הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב דימוי עצמי נמוך או בחוסר ביטחון עצמי, מתח לחץ, חרדה, דיכאון, כעס. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה משתפר הדימוי העצמי, ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הטיפ מחבר או חברה?

רוצה לקבל את כל הטיפים ישירות למייל שלך?

מלא את שמך פה למטה – והטיפ הראשון בדרך אליך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות
אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!
איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *