שיפור דימוי עצמי או ביטחון עצמי – טיפ 9

טיפ 9

הומאופתיה לעזרתנו

אני ממליצה לחזור ולתרגל את התרגילים שקיבלת בטיפים עד עתה.

אם ניסית הכל ועדיין אינך מרגיש עלייה בשמחת החיים ובביטחון העצמי, או אם אתה מרגיש שאינך יכול לנסות את התרגילים והטיפים, סימן שיש איזה מחסום פנימי אשר מונע ממך להשיג את התועלת המירבית מהתרגילים. כל המחשבות שלך והגישה שלך לחיים מבוססים על מצב פנימי בתוכך. יש מי שמצליח לשנות מצב זה בעזרת תרגילים וטיפים ויש מי שיותר קשה לו.

אם לאחר תירגול אין שינוי, אני ממליצה לפנות להומאופתיה. הומיאופתיה מתאימה לך הכנה הומאופתית אשר משנה את המצב הפנימי שלך מהשורש, ומאפשרת החלמה. הומאופתיה משפרת בהדרגה את הביטחון העצמי ומאפשרת גם לרעיונות החדשים ולתרגילים להתממש בתוכך.

מתוך מכתבי מטופלים:

— מתוך מכתב של רוחמה :

הגעתי להומאופתיה בגלל הרגשת בלבול, חוסר ביטחון וערך עצמי נמוך. היה קשה לי להגדיר מה בדיוק מפריע לי. הייתי בחוסר שקט תמידי. זמן שלווה.הרגשתי שהעור לא מגן עלי, שאני חשופה וכל קושי חודר אלי. … עכשיו אני מרגישה יותר אסופה. אני מופתעת מהרגשת החוזק הפנימי שלי.

— מתוך מכתב של פ.מ :

… מצבי הפיסי והנפשי השתפר בצורה ניכרת …

— מתוך מכתב של מ.א :

… קיבלתי חיזוק נפשי שהייתי צריכה ופשוט לא ידעתי שקיים  …

— מתוך מכתב של רפאל (בן 12) :

… הביישנות קטנה והריכוז השתפר …

לחץ לקריאת כל המכתבים

ליצירת קשר – לחץ


הומאופתיה קלאסית היא שיטת ריפוי המעוררת וממריצה את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. בשיטה זאת מתרפאים במקביל הקשיים הגופניים, הרגשיים והמנטאליים הקיימים באדם. מבחינה רגשית מטפלת ההומאופתיה הקלאסית ב דימוי עצמי נמוך או בחוסר ביטחון עצמי, מתח לחץ, חרדה, דיכאון, כעס. מבחינה גופנית מטפלת ההומאופתיה ב כאב, רגישות, אלרגיה וכדומה. הומאופתיה מטפלת גם בקשיים מנטאליים. בזמן הטיפול ההומאופתי נבחרת עבור האדם ההכנה ההומאופתית המתאימה לו ואשר מחזירה את גופו לאיזון. כתוצאה מאיזון זה משתפר הדימוי העצמי, ומתרפא במקביל כל קושי אחר שיש לאדם.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

קיבלת את הטיפ מחבר או חברה?

רוצה לקבל את כל הטיפים ישירות למייל שלך?

מלא את שמך פה למטה – והטיפ הראשון בדרך אליך:

דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה

אני לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות
אני מתחייבת שלא להעביר את כתובת המייל שלך או כל פרט אחר לשום גורם!
איילת גושן, הומיאופתיה קלאסית

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *