שיתוק שינה

שיתוק שינה -חוויה מפחידה

שיתוק שינה הוא חלום צלול

מהי הרגשה של שיתוק שינה?

באמצע הלילה אתה מתעורר, או לפחות אתה מרגיש ער באמצע חלום צלול ביותר, אתה מרגיש שחושיך מחודדים, אתה מרגיש שאתה שומע היטב כל מה שקורה בסביבה שלך, שאתה רואה בבהירות, אבל אינך יכול לזוז, או לדבר. זהו שיתוק שינה.

למעשה אתה בחלום, חלום צלול מציאותי מאד. לפעמים החלום הוא בעיניים פקוחות. בכל מקרה אתה עצמך מרגיש ער לחלוטין.

הכל נראה כמו מציאות שקורית באותו רגע, אך, כל מה שאתה רואה, לכאורה, או שומע לכאורה, אינם דברים שאנשים אחרים, שנמצאים באותה סביבה רואים או שומעים. כלומר, אם אתה ישן עם אדם נוסף, הוא לא שומע את אותם דברים שאתה שומע, או רואה את אותן דמויות שאתה רואה.

אתה שומע קולות בחדר השני. אתה יכול לחשוב שאולי יש גנבים בבית. לפעמים אתה רואה בברור דמות מול עיניך. דמות שאף אדם אחר לא רואה. אתה יכול ממש להרגיש שפוגעים בך, שחונקים אותך, שעושים לך משהו נורא. באותו זמן, אינך יכול להגיב או לצעוק או אפילו לזוז. כשאתה מתאושש ויוצא ממצב של שיתוק שינה זה, או ממצב של חלום צלול זה, מסתבר שלפחות גופנית, לא עברת שום פגיעה. החוויה כולה כאילו מתפוגגת, אך נשאר הזיכרון הלא נעים שלה והתהייה, מה בעצם היה פה והאם זה יחזור שוב ומתי.

יש מי שיקרא לאותם קולות או מראות הזיות. אחרים יגידו שאתה מחובר לעולם נסתר ורואה מה שאנשים לא רואים בחושים הרגילים שלהם. בכל אופן, מה שאתה רואה או שומע באותם רגעים, אינו משהו שיכול באמת להזיק לך כרגע, כי הוא לא חלק מהעולם הנוכחי שבו אנו חיים, למרות הפחד שהוא מעורר. הפחד הוא לכל הדעות ממשי, בעיקר כשהוא מלווה בשיתוק ובחוסר יכולת להגיב.

הומאופתיה קלאסית לעזרתך:

שיתוק שינה יכול במקרים אחדים לשנות את איכות החיים, כמו שחלומות זוועה יכולים להשפיע עלינו. הוא גורם לחששות ללכת לישון. הוא מעורר מחשבות שאינן נעימות לעיתים. זהו מצב לא בריא כי הוא מסב את תשומת לבך מהחיים, מההתקדמות, מהאושר, מהיכולת שלך. הומאופתיה קלאסית, לאחר הכרות מפורטת ומעמיקה איתך, מתאימה בשבילך תרופה הומאופתית טבעית כדי לשפר את איכות החיים ולהחזיר אותך לשינה רגילה רגועה.

קרא סיפורי אנשים על חוויה אישית שלהם בזמן שיתוק שינה

התגובות שלכם בפייסבוק:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.